The Rock w Church Center!

Czym jest Church Center?

Church Center to aplikacja będąca częścią systemu Planning Center, który wdrożyliśmy w naszym kościele. Jeśli jesteś członkiem The Rock i utożsamiasz się z naszym kościołem, to ta aplikacja jest dla Ciebie.

Jako The Rock, mamy w planach systematyczne dodawanie kolejnych obszarów działalności naszego kościoła do tego systemu. Już teraz znajdziesz tu kalendarz i aktualne informacje o wszyskich wydarzeniach, zarówno ogólnych jak i przeznaczonych np. wyłącznie dla kobiet czy mężczyzn. 

W niedalekiej przyszłości, wprowadzimy do systemu mniejsze grupy, funkcjonujące w naszym kościele (grupy domowe, grupy dla małżeństw itp.). Jeśli należysz do jednej z nich, będziesz otrzymywał przypomnienia o nadchodzących spotkaniach, będziesz mógł uczestniczyć w dedykowanym czacie. Jeśli jeszcze nie należysz do żadnej grupy, będziesz miał możliwość wybrać jedną z nich i poprosić o dołączenie. 

JAK ZACZĄĆ KORZYSTAĆ?

Najprostszym sposobem jest zeskanowanie kodu QR, który przeniesie Cię do strony, skąd możesz pobrać aplikację. Możesz też skorzystać z przycisków odnoszących się do jednego ze sklepów: Google Play lub AppStore.

Po zainstalowaniu, kolejnym krokiem będzie odnalezienie naszego kościoła. Znajdziesz nas wpisując nazwę miasta lub po prostu The Rock.

Ostatnim krokiem będzie założenie swojego konta i potwierdzenie adresu email.

UWAGA: Jeśli posiadasz już konto i korzystasz z aplikacji Services, logując się skorzystaj z tego samego adresu email.

Tymoteusz Karkowski
Facebook
Twitter
LinkedIn